Klicka här för alla inlägg.

Klicka här för alla inlägg.

Min adress

Ni når mig på leffe@lifeofleif.com


In the end

Mitt LivPosted by Leffe Sun, May 02, 2010 09:40:41

In the end, there was one dog who wasn't only fighting for survival, but for all dogs existence...

  • Comments(29)

Fill in only if you are not real





The following XHTML tags are allowed: <b>, <br/>, <em>, <i>, <strong>, <u>. CSS styles and Javascript are not permitted.
Posted by Hejdå. Mon, January 09, 2012 06:23:31

Jag ger nog upp nu. Adjö Leif.

Posted by FIEL Thu, September 08, 2011 23:15:17

VAKNA LEIF! :(

Posted by FIEL Thu, September 08, 2011 23:15:16

VAKNA LEIF! :(

Posted by FIEL Thu, September 08, 2011 23:15:16

VAKNA LEIF! :(

Posted by FIEL Thu, September 08, 2011 23:14:45

VAKNA LEIF! :(

Posted by OROLIG Fri, June 10, 2011 22:15:25

Hallå?

Posted by OROLIG Fri, June 10, 2011 22:15:10

Hallå?

Posted by Santolino Tue, May 17, 2011 19:29:16

Snälla om någon vet vad som har hänt med Leffe meddela alla oroliga. Man befarar det värsta....

Posted by Panna Thu, April 14, 2011 12:23:50

Börjar nästan tro att Leif gått bort.. "In the end..." :'o

Posted by Panna Thu, April 14, 2011 12:22:17

Piapluttfismaja: Du glömde Glad midsommar och Trevlig halloween. ;)

Posted by Piapluttfismaja Sun, April 03, 2011 14:46:25

God Jul, Gott Nytt År och snart Glad Påsk..... var är du?

Posted by Leffe-fan Sun, February 27, 2011 22:06:23

Varäruuu?

Posted by RutPut Von Hallonstrut Mon, December 20, 2010 21:30:09

God Jul Leffe.....?

Posted by myggan Wed, November 24, 2010 16:19:12

Man hoppas ju på "Sagan om Leffes återkomst". Kan inte låta bli att kolla in här med jämna mellanrum. Saknaden är stor.

Posted by RutPut Von Hallonstrut Sun, November 21, 2010 10:40:06

Leffe, finns du fortfarande? *orolig*

Posted by Jempa Wed, November 17, 2010 17:37:26

snälla du får faktiskt uppdatera lite nu :>

Posted by Anna Sat, October 02, 2010 18:27:35

Nu får Leif faktiskt börja uppdatera lite...

Posted by inte bra Mon, September 13, 2010 08:18:32

Nu börjar ni bli dåliga på att uppdatera..UPPDATERA!!

Posted by Piapluttfismaja Mon, August 16, 2010 19:44:36

Men vart har Du tagit vägen då? Är Du i Mexico? Det har väl inte hänt Dig eller morsan eller farsan nåt?

Skickar en pinnekram från min morsa och mig.....

Posted by fia01@yahoo.com Sun, July 25, 2010 00:22:57

OK, nu är det nog Leif. Vart ÄR du? är du ok?

Posted by Katten Fritz Mon, July 12, 2010 13:08:32

Leffe jag är en katt och jag ääälskar din blogg jag är ditt största fan! www.LifeOfFritz.blogg.se

Posted by anita Sat, July 10, 2010 02:31:31

leif, mi amigo, mi curason, mi amore...

Posted by Carolina Fri, July 09, 2010 14:07:54

Hmm, inga inlägg på länge nu... Har du flytt landet, eller är du bara konstant hög på leverpastej hela sommaren?

Posted by madde Mon, July 05, 2010 12:07:45

har väntat super länge på nya inlägg :( var är du leffe :(

Posted by Busan Sat, July 03, 2010 20:45:56

Var är du Leif?

Posted by Ninni Fri, July 02, 2010 15:12:26

Vad har hänt med Leif? :(

Posted by Santolino Fri, June 04, 2010 12:01:31

Vad har hänt? Var är du?

Posted by carin Thu, May 27, 2010 11:32:23

Saknar...

Posted by Khero Sun, May 16, 2010 08:50:33

We Love you!! Your friend Khero